FAQ

Od zawsze mocno się pocę… Jakie mogą być tego przyczyny?

  • Przyczyn wzmożonego pocenia się może być wiele. Za naturalne sytuacje, w których występuje, uznaje się wysoką temperaturę otoczenia, a także jej nagłą zmianę, wysiłek fizyczny oraz sytuacje stresowe. Niezależnie od przyczyn, składniki suplementów diety Perspiblock i Perspiblock forte w naturalny sposób przyczyniają się do utrzymania prawidłowego procesu pocenia się, także w sytuacjach stresowych.

Jak mam ocenić, czy moje pocenie się nie jest zaburzone pod względem fizjologicznym?

  • Z reguły o wzmożonej potliwości można powiedzieć wtedy, kiedy zawodzą powszechne metody walki z potem, takie jak zachowanie odpowiedniego poziomu higieny, noszenie odzieży z naturalnych tkanin, czy stosowanie antyperspirantów. Nie ma obiektywnej granicy pomiędzy naturalną a wzmożoną potliwością, dlatego każdy sam decyduje z jakim przypadkiem ma do czynienia. Za taki stan można uznać sytuację, kiedy praca gruczołów potowych powoduje uczucie dyskomfortu i przeszkadza w życiu codziennym. Aby poprawić swój komfort warto zaopatrzyć się w suplement diety Perspiblock, a w przypadkach bardzo uciążliwych, polecane jest stosowanie suplementu diety Perspiblock forte.

Jakie metody walki z potliwością powinny być powszechnie stosowane, a co może stanowić ich uzupełnienie?

  • W przypadku, kiedy pocenie staje się uciążliwe i zawodzą popularne metody, takie jak wzmożona higiena osobista, noszenie odzieży z naturalnych tkanin oraz minimalizowanie sytuacji stresowych, należy zastosować specjalistyczne środki. Takim rozwiązaniem są wygodne w stosowaniu tabletki Perspiblock forte, których naturalne składniki przyczyniają się do utrzymania prawidłowego procesu pocenia. Dla osób, dla których pocenie się nie jest aż tak uciążliwe, a które chcą poprawić swój codzienny komfort, przeznaczone są tabletki Perspiblock.

Mimo stosowania różnych środków dostępnych w sklepach i aptekach pocenie się towarzyszy mi przez większą część życia. Na czym ma polegać wyjątkowość Perspiblocku i Perspiblocku forte?

  • Perspiblock oraz Perspiblock forte, w odróżnieniu od popularnych środków działają od wewnątrz. Dzięki temu mogą być stosowane do utrzymywania prawidłowego pocenia się na całej powierzchni ciała, a nie jedynie na określonych obszarach, jak w przypadku antyperspirantów. Zawarte w Perspiblocku oraz Perspiblocku forte substancje działają potrójnie: szałwia – stosowana jako środek przyczyniający się do utrzymania prawidłowego procesu pocenia się, pokrzywa oraz skrzyp polny – sprzyjają eliminacji wody z organizmu, dzięki czemu ograniczają ilość płynów wydalanych przez skórę, a melisa pomaga utrzymać pozytywny nastrój.

Wiemy, że szałwia, która znajduje się również w Perspiblocku i Perspiblocku forte działa, jako środek przyczyniający się do utrzymania prawidłowego procesu pocenia się. Czy spożywanie naparów z szałwii nie jest lepszym sposobem, niż połykanie jej w tabletkach?

  • Spożywanie naparów oznacza zwiększenie ilości przyjmowanych płynów, co może wzmagać potliwość. Na dodatek przygotowywanie naparów z szałwii jest czasochłonne, a jej smak nie wszystkim odpowiada, dlatego forma tabletek ułatwia przyjmowanie szałwii.

W sytuacjach stresowych bardzo pocą mi się dłonie oraz plecy, miejsca w których stosowanie antyperspirantów jest niemożliwe. Co zrobić?

  • Sytuacje związane z silnymi emocjami i stresem bardzo często sprzyjają wydzielaniu potu. Ponadto zauważalny obecnie wzrost tempa życia powoduje, że problem napięcia oraz nasilenia emocji i związanej z nimi potliwości dotyka coraz większej ilości osób. Jednym z rozwiązań jest minimalizowanie sytuacji stresowych oraz zapewnienie sobie w ciągu dnia czasu na relaks i odpoczynek. Niestety, nie zawsze jest to możliwe. Dlatego w tym wypadku warto sięgnąć po Perspiblock. Oprócz substancji, które przyczyniają się do utrzymywania prawidłowego pocenia się, zawiera melisę, która pomaga utrzymać pozytywny nastrój. Kiedy sytuacje stresowe i związane z nimi pocenie zdarzają się często lub są bardzo uciążliwe, polecane jest stosowanie Perspiblocku forte.