Opis Produktu

Składniki suplementu diety Perspiblock stanowią wygodne rozwiązanie dla utrzymania prawidłowego procesu pocenia się. Naturalne składniki produktu zostały dobrane w taki sposób, aby oddziaływać wewnętrznie, a nie jak w przypadku antyperspirantów – jedynie zewnętrznie. Perspiblock polecany jest dla osób, które chcą poprawić swój codzienny komfort.

Dla tych, dla których pocenie się jest szczególnie uciążliwe, opracowany został suplement diety Perspiblock forte. Zawiera on 2x większą ilość składnika przyczyniającego się do utrzymania prawidłowego procesu pocenia się niż Perspiblock.

Perspiblock oraz Perspiblock forte przyczyniają się do utrzymania prawidłowego pocenia się na całej powierzchni skóry. Dlatego tabletki Perspiblock i Perspiblock forte to komfortowe rozwiązanie także dla osób skarżących się na pocące się plecy, dłonie, stopy, twarz i innych obszary ciała, na których używanie preparatów do stosowania miejscowego jest kłopotliwe.

Sposób użycia: Dorośli – 3 razy dziennie po 1 tabletce. Preparat zaleca się zażywać podczas lub po posiłku, popijając wodą.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennego spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Przeciwwskazania: Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. Bez konsultacji lekarza nie należy stosować produktu długotrwale.